Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie droga. To ciąg pieszo-jezdny

Utworzony przez Bartol., 10 lipca 2013 r. o 07:55
Zazdrość cię zrzera? Idź nad prestiżem popracuj bo się koledzy z rady powiatu z ciebie śmieją po ostatniej akcji z wąsami w tle :) A może liczysz, że przekonasz ludzi do siebie obrażaniem innyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym wątku to samo. Jednego atakuje za spółdzielnie a drugiego za pracę, a tak naprawdę pewnie im zazdrości bo nie ma swojego zdania i musi robić co mu każą. Nic w powicie nie zrobił a jedyne co robi to pisanie na forum. Odłączyć go on internetu a obrażanie się skończy. Wystarczy wejść tu raz na kilka dni a wiadomo które wpisy są urzędowe bo ciągle są o tym samym bez względu na wątek i w dodatku z błędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której godzinie by tu nie napisać,zawsze ktoś posądza kogoś o bycie Kuczyńskim,jakieś to już śmieszne się wydaje.Widzę,że ktoś tu się strasznie rozwścieczył za komentarze o nieróbstwie,wiek 28 lat i brak doświadczenia zawodowego dla mężczyzny chcącego podbić łęczyńską scenę polityczną, to naprawdę nie jest powód do dumy,rozumiem twoje rozgoryczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiek 28 lat i brak doświadczenia zawodowego dla mężczyzny chcącego podbić łęczyńską scenę polityczną, to naprawdę nie jest powód do dumy,
ma chłopak ambicje. Nie wiesz co to jest ambicja? Przykro mi ale nie mam aż tak dużo czasu aby Ci to tłumaczyc. Pozostań przy lizaniu czterech liter, świetnie ci wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu mówi o sobie. Nieróbstwo to twoje twoje urzędowe motto, nie licząc błędów oczywiście. Rozgoryczony będziesz jedynie ty gdy już nie będzie pana i nie udawaj, że nie piszesz sam ze sobą. Niedługo się okaże ile listów się rozniosło i za ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On rozumie tylko co to jest zależność i lizusostwo. Wszystkich porównuje swoją miarą i myśli że kogoś zdyskredytuje. Za rok zostanie na lodzie i przestanie pisać. Nigdy nie zbliży się do Sebastiana i Mariusza bo zwyczajnie mu się nie chce nic robić. Nawet nie ma do niego kontaktu jako radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież mozna z nim na forum popisać, zwłaszcza w godzinach pracy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz poszedł spać i jutro znowu będzie powtarzał te same argumenty żeby tylko temat zmienić. Będzie od rana ciężko pracował w obronie urzędu. A teraz trzeba uważać i o wizerunek dbać bo Kulikowski został odwołany z PGKIM za brak dbałości o wizerunek firmy. Już wiecie dlaczego rzecznik tak się stara na wszystkich forach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ilu postaciach występuje bartol na tym forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej laski,po co te napinki?Bartol w swoim portalu ma zegar odliczający czas do końca kadencji burmistrza.Na co czekacie?Przecież można zorganizować referendum za odwołaniem burmistrza a nawet radnych.Fakt,jest jedna niedogodność.Trzeba dupę ruszyć.Co gorsze,trzeba przekonać,osobiście,twarzą w twarz, do tego pomysłu mieszkańców.Ale to mogłoby być mało interesujące dla ludków chcących tego dokonać. Bartol , radni Fijałkowski i Pawlak,macie prosty przepis na pozbycie się burmistrza i Kuczyńskiego.Do roboty.Chyba,że wam wystarczy samo obszczekiwanie i trwanie do końca kadencji z nadzieja,ze może jeszcze raz będzie Wam,radnym,dane załapać się na lekka kasę. Do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma chłopak ambicje. Nie wiesz co to jest ambicja? Przykro mi ale nie mam aż tak dużo czasu aby Ci to tłumaczyc. Pozostań przy lizaniu czterech liter, świetnie ci wychodzi.
Jakie ambicje,co nazywasz ambicją ?W wieku 28 lat,można się już wybić....Czy sam fakt studiowania oznacza dzisiaj ambicję ?Czy wiesz jak dzisiaj ludzie dostają się na aplikacje ?Czy to oznacza,że są ambitni skoro załatwiają sobie to na lewo,ja znam co najmniej trzech takich,którzy otwarcie się do tego przyznają.Ambicja to względne pojęcie.Domyślam się,że pewnie nie znasz go osobiście........dlatego tkwisz w błędnym przekonaniu,a spór o to,tylko dodatkowo cię w nim utwierdza.Nikogo nie chcę obrażać,Mariusza też nie,ale nie podoba mi się jego taktyka i metody działania,bo historia pokazuje,jak kończą jemu podobni,a przede wszystkim jak ich działanie po osiągnięciu zamierzonego celu, przeradza się w brak działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On rozumie tylko co to jest zależność i lizusostwo. Wszystkich porównuje swoją miarą i myśli że kogoś zdyskredytuje. Za rok zostanie na lodzie i przestanie pisać. Nigdy nie zbliży się do Sebastiana i Mariusza bo zwyczajnie mu się nie chce nic robić. Nawet nie ma do niego kontaktu jako radnego.
O jakim kontakcie tu jest mowa? Czego się obawia,Ten radny powiatowy? Niby normalny facet, ale jak wszystkim wiadomo z poprzednich wpisów w DW posiada rudą perukę. Do czego mu służy? - niby nie jest to broń, wolno  to Coś - takie nakrycie głowy mieć, bo religia i konstytucja RP nie zabrania mężczyźnie w Polsce  posiadania peruki. Do czego Radnemu peruka - do zmiany wyglądu, czy w innym celu? :wub: Ale na to pytanie, chyba nie poznamy odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym temacie są głupie ataki na osoby? Kto, chce zakłócić temat? Odpowiedzi powinny być do wątku. Dziwne forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie chcę obrażać,Mariusza też nie,ale nie podoba mi się jego taktyka i metody działania,bo historia pokazuje,jak kończą jemu podobni,a przede wszystkim jak ich działanie po osiągnięciu zamierzonego celu, przeradza się w brak działania.
Taktyka. To że ktoś staje po stronie ludzi to źle? Nie mówie, że tylko on jest za ludźmi. Są też inni radni ale większość ma mieszkańców gdzieś. Ta historia z drogą i ciągiem pieszym jest tego przykładem. Najlepiej powiedzieć człowiekowi, że są gorsze drogi i niech spada. A dlaczego mu nie pomóc? Dać jakiś gruz, tłuczeń, dogadać się itp. Ale lepiej olać człowieka. Taki urząd i Tacy radni nie są miastu potrzebni.   Chciałbyś żeby twój radny dzisiaj o coś wnioskował i jutro zagłosował przeciwko temu? Tak zrobił Góral z remontami dróg na swoim osiedlu. Podoba ci się taka taktyka? Myślisz, że przyzna się ludziom co zrobił? A gdyby nie Mariusz i Sebastian nie wiedziałbyś o tym podobnie jak inni mieszkańcy. Jeżeli ktoś nie ma nic na sumieniu to dlaczego ma się obawiać wyników głosowań z sesji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym temacie są głupie ataki na osoby? Kto, chce zakłócić temat? Odpowiedzi powinny być do wątku. Dziwne forum.
O to musisz zapytać człowiaka, który w każdym wpisie atakuje radnych i gada coś o pracy, co w jego przypadku jest szczytem hipokryzji. W każdym wątku dyskusja sprowadza się do obrażania bądź Fijałkowskiego bądź Pawlaka, a na końcu dostaje się Kuczyńskiemu, który chyba ma tu swój udział, a jeśli to nie on to ktoś z Pl. Kościuszki i to w godzinach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego oni w końcu wobec tego czegoś nie zrobią konkretnego ?Dlaczego ich działanie to tylko jakieś komentarze na tym,czy innym forum.Zmienię zdanie jeśli zobaczę jakieś efekty,nie tam jakieś obsmarowywanie innych,czepiliście się tego Górala,a o innych podobnie głosujących zapomnieliście,to jest dla mnie śmieszne,zupełnie jakby komuś zależało,aby to właśnie tą osobę pogrążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmieńcie nazwe strony na ######.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś zrobić to może burmistrz albo większość w radzie. Co ma zrobić 3-4 radnych. Wszystkie ich inicjatywy dobry gospodarz wraz z koalicją skutecznie blokują. Udało się z niepodwyższaniem opłaty targowej. Ważne, że nagłaśniają problemy, walczą z absurdami których w Łęcznej nie brakuje i podają wyniki głosowań. Dlatego są atakowani. Z tym Góralem chyba chodziło o przykład. Uważam że są gorsi radni od niego. JOWy powinny załatwić sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie inicjatywy,przypomnij jeśli możesz,ja też bym chciał..........gwiazdkę z nieba......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie inicjatywy,przypomnij jeśli możesz, ja też bym chciał..........gwiazdkę z nieba......
zwiększenie budżetu na remonty ulic AK i na Podzamczu, szczepionki, niższe opłaty za śmieci, ulgi dla rodzin wielodzietnych, modernizacja placów zabaw, niższe ceny wody, parking za bankiem PKO, budowa boiska,   jeszcze Ci mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...